some image

Oferta

Strony internetowe

Tworzymy dopasowane do indywidualnych potrzeb przyjazne strony internetowe, które mogą być łatwo modyfikowane i aktualizowane za pomocą prostego w obsłudze panelu administracyjnego (CMS – Content Management System).
Nasza oferta obejmuje zarówno proste witryny prezentacyjne jak i bardziej rozwinięte serwisy, sklepy internetowe czy systemy back-end. Zapewniamy także wsparcie w administracji i zarządzaniu treścią.


E-commerce

Nasza oferta obejmuje również witryny e-commerce. Jeśli myślisz o sprzedaży online, możemy wykonać na zamówienie sklep internetowy według Twoich potrzeb i preferencji. Nasze witryny zajmują wysokie pozycje we wszystkich wyszukiwarkach internetowych co dowodzi wspaniałego stopnia konwersji.


Strony Mobilne

Stale rośnie liczba osób korzystających z Internetu na urządzeniach mobilnych dlatego uważamy, że każda strona powinna być przystosowana i posiadać wersję specjalną dla tych urządzeń. Każda nasza strona jest dostosowana lub posiada wersję do wyświetlania w różnych rozdzielczościach Masz już stronę internetową i chcesz by wyglądała dobrze na urządzeniach przenośnych? -nie czekaj, skontaktuj się z nami.  


Systemy

Czy jest W Twojej firmie coś, co może być zautomatyzowane? Czy można poprawić przepływ informacji między pracownikami?
Czy chcesz zobaczyć, jak Twoja firma radzi sobie bez pytania księgowego? Możemy stworzyć system back-end, który pomoże Ci w zarządzaniu ludźmi, zadaniami, informacjami oraz pieniędzmi.
Każda firma jest niepowtarzalna i potrzebuje systemu dostosowanego do własnych potrzeb.
Skontaktuj z nami. Po zapoznaniu się z Twoją firmą omówimy możliwe ulepszenia bez zobowiązań.


Hosting

Zapewniamy niezawodne i bezpieczne usługi hostingowe w rozsądnej cenie. Korzystając z polskich serwerów, oferujemy hosting stron bez żadnych ukrytych kosztów-bez względu na to, jak popularne staną się Twoje witryny.


Pozycjonowanie stron

Nie można odnaleźć strony w wyszukiwarkach? Chcesz poprawić jej pozycję? Dużo zainwestowałeś w reklamę, która nie daje oczekiwanych efektów? Chcesz uzyskać dokładną analizę możliwości optymalizacji witryny? Jeśli tak, nie wahaj się skontaktować się z nami!
+ 48 504 384 384


On-Line Marketing

Traktujemy Marketing Internetowy, nie jako pojedyncze zadanie, lecz jako długoterminowy proces, dopasowany do strategii Twojej firmy.
Możemy pomóc Ci poprawić swoją widoczność w sieci, podnosząc konkurencyjność i sprzedaż przez różne warianty Twojej strony, wiadomości e-mail czy banery reklamowe. Kampanie prowadzone przez nas mają jasno określone cele powiązane z celami strategicznymi Twojej firmy.

Napisz do nas

    Imię i Nazwisko

    Email

    Twoja wiadomość